Схеми розміщення меблів на ділових заходах і тренінгах

Готельно-ресторанний комплекс «Дружба» - це ідеальний партнер в сфері конференц-сервісу та туризму. Проведення сучасних заходів це не тільки ефективність, але ще й імідж компанії. У нас представлений великий спектр послуг, розрахований на забезпечення максимальної комфортності та забезпечення продуктивної діяльності.

При оренді конференц-залу необхідно виходити з тематики і масштабності заходу. Кількість учасників від 100 осіб вимагають зручної аудиторії. Наш великий зал вміщає до 350 чоловік, з грамотно розміщеними рядами крісел по похилій. Звичайно, в такому залі розстановку меблів нераціонально змінювати. Малий конференц-зал вміщає до 50 осіб.
У залах ресторану зручно проводити презентації, рекламні акції, форуми, тренінги та інші заходи, що вимагають не тільки слухання, але і участі.

 

Способи розстановки столів:

  • Висаджування «клас» ідеальна в тих випадках, коли необхідно записувати і гортати папери. Забезпечено хороший огляд чоловіка, що виходить, дошки або плакатів.  • Висаджування «театр» або «амфітеатр» передбачає слухають, але не записуючих учасників. Є можливість розсадити велику кількість учасників.  • Висаджування «підкова» зручна, коли мало людей, або важливий контакт між ведучим і учасниками. Рівний статус кожної людини забезпечує обов'язкову активність всім, хто прийшов.


  • Розстановка «стіл» круглий або квадратний зручніша для малознайомих людей, тому що не виставляє напоказ всю фігуру, і дає можливість заховати напруженість. В цей же час спонукає до спілкування і максимально впливає на досягнення спільної думки. Розстановка «конференція» у вигляді прямокутника розміщує дві однакові команди учасників і очолюють. Зручна і комфортна для угоди і видалення розбіжностей.


  • Розстановка «Т-подібна» дозволяє розділити присутніх на три або дві групи. Одна відразу визначається як більш авторитетна. Зручна в тому випадку, коли задається певна стратегія розмови.


  • Размещение «П-образное» удобно для семинаров и обеспечение контакта между ведущим и участниками.

  • Висаджування «кабаре» передбачає розслаблену обстановку, що сприяє перегляду, слухання, вживання легких закусок і напоїв.


Існує ще багато типів розкладок, які є ресторанними, і більше підходять для комфортного розміщення на банкетах для прийому їжі. Подібні розстановки не здатні слухачів сконцентрувати на темі заходів.

 

Переваги оренди конференц-залу в «Дружбі»:

  • Вдале розташування комплексу - одна з головних сучасна відремонтована магістраль міста (проспект Гагаріна). Зручний доступ до центру, вокзалів і аеропорту. В цей же час готель розташовується в тихому місці, поруч з мальовничим озером.
  • Можливість організації харчування, трансферу і розміщення в готелі.
  • Вибір конференц-залу згідно з тематикою і чисельності.