Кава-брейк
Така перерва влаштовують під час конференцій, ділових переговорів і тренінгів. Стандартно кави-брейк триває 10–40 хвилин. Основне призначення – відпочинок, перемикання уваги на невимушене спілкування під каву і чай, легкий прийом їжі. Персонал готельно-ресторанного комплексу «Дружба» може обслужити до 500 чоловік гостей під час легкого столу і напоїв. Ті, хто стикається з організацією масових заходів, прекрасно знають, що довіряти слід лише професіоналам ресторанного бізнесу.
Важливі моменти для організації кави-брейк:
- Устаткування і столики.
- Посуд і сервіровка.
- Що пропонується з напоїв (сік, газована вода, чай зелений та чорний, розчинна кава і вершки). Безумовно, присутній цукор. У деяких варіантах обмовляється алкоголь.
- Із закусок зазвичай буває свіжа випічка, тости, бутерброди, канапе, тости. Фрукти, цукерки та тістечка.
Головні переваги кави-брейка для доповідачів – мінімальний час відпочинку і невелика кількість їжі, що дають можливість переосмислити і активізувати краще сприйняття теми. Тривалий і поживний раціон порушує робочу атмосферу, робить людину ледачим, притупляє аналітичну здатність. До того ж це завжди спосіб почати більш розкріпачене спілкування. Перевагою для організаторів є мінімально задіяне простір і посуду для великої кількості людей. Під час кава-брейку, як і в фуршетном варіанті, не потрібні стільці і місця. Гості, спілкуючись, переміщаються по залу.
На перший погляд така перерва може здатися дешевим. Але все залежить від асортименту. Буває легкий стіл дорожче повноцінного бізнес-ланчу.
У готельно-ресторанному комплексі «Дружба» працюють професійні організатори і організатори численних перерв на каву. Ваша справа звернутися і обговорити основні питання, решту ми виконаємо на вищому рівні.